płyta wiórowa laminowana

Tworzywo drzewne wykonane przez sprasowanie pod wpływem temperatury małych cząstek drewna lub innych cząstek lignocelulozowych z klejem. Produkt ten jest przeznaczony do użytkowania w warunkach suchych, jest odporny na działanie wilgoci V100. est wykorzystywany jako materiał do celów nośnych lub konstrukcyjnych w przemyśle budowlanym, meblowym oraz do prac wykończeniowych i stolarskich. Produkowany jest w szerokiej gamie kolorystycznej.

WYMIARY:

  • Grubość: 8*,10*, 12*, 16*, 18, 22*, 25*, 28*, 38* mm
  • Szerokość: 2070 mm
  • Długość: 2800 mm
    * na zamówienie

 

ZOBACZ ASORTYMENT:

Płyty wiórowe to tworzywo drzewne. Powstają poprzez połączenie małych cząstek drewna lub innych cząstek lignocelulozowych z klejem, a następnie ich sprasowanie. Produkt ten jest przeznaczony do użytkowania w warunkach suchych. Wykazuje dużą odporność na działanie wilgoci V100. Jest wykorzystywany jako materiał do celów nośnych lub konstrukcyjnych w przemyśle budowlanym, meblowym oraz do prac wykończeniowych i stolarskich. Ze względu na jego produkcję w szerokiej gamie kolorystycznej, daje on nieograniczone możliwości w tworzeniu rozmaitych elementów wyposażenia wnętrz.

Płyty wiórowe laminowane – idealne w tworzeniu niepowtarzalnych projektów

Płyty wiórowe laminowane znajdą swoje zastosowanie podczas tworzenia rozmaitych konstrukcji. Mogą być także wykorzystywane jako materiał dekoracyjny. Ze względu na fakt, że są łatwe w obróbce, można ich użyć podczas tworzenia najbardziej pomysłowych elementów wyposażenia wnętrz. Płyty melaminowane odznaczają się dużą wytrzymałością, nawet na bardzo intensywne ich użytkowanie. Dzięki temu akcesoria z nich powstałe będą pełniły swoją rolę przez długi czas. Ze względu na fakt, że są produkowane w szerokiej palecie kolorów i wzorów, z łatwością można dopasować je do stylu danego wnętrza, a także preferencji Klienta. Płyty wiórowe laminowane sprawdzą się przy produkcji mebli na wymiar, garderoby czy nawet spiżarni.

Płyta wiórowa meblowa – sposób na solidne meble

Stosując wiórowe płyty laminowane można stworzyć niepowtarzalne meble w stu procentach dostosowane do potrzeb klienta. Ze względu na fakt, że jest to produkt o niewygórowanej cenie, który już niejednokrotnie sprawdził się podczas produkcji mebli, z całą pewnością warto się na niego zdecydować. Jest idealny do konstruowania szafek, szaf oraz jako materiał służący do zabudowy wnęk. Płyta wiórowa meblowa to produkt trwały i wytrzymały, a co za tym idzie, meble z niej wykonane będą właściwie pełniły swoją rolę przez długi czas. Co ważne, nawet podczas intensywnego użytkowania nie stracą na wyglądzie, a ich funkcjonalność także pozostanie niezmieniona. Ze względu na różnorodność płyt wiórowych można stworzyć niepowtarzalne projekty mebli, które sprawią, że każde pomieszczenie, w którym się z znajdą zyska na wyjątkowości. Poszukując materiału, który zapewni trwałość meblom oraz nada im ponadprzeciętny wygląd, niewątpliwie warto postawić na ten, którym jest płyta wiórowa meblowa.